Судитимуть директора черкаського підприємства, яке ухилилося від сплати податків | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора одного з черкаських підприємств.

Йому інкриміновано ухилення від сплати податків, використання завідомо підроблених документів, а також внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

За даними слідства, директор товариства, яке займається оптовою торгівлею хімічними продуктами, використовуючи підроблені документи, упродовж 2015 – 2018 років відображав недостовірні відомості в бухгалтерському обліку та податковій звітності щодо придбання агрохімічної продукції.

У такий спосіб підприємство ухилилося від сплати податку на додану вартість на суму понад 3,5 млн грн.

На цей час завдані державі збитки не відшкодовані. У зв’язку з цим прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювали слідчі СВ Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області, оперативний супровід – працівники УСБУ в Черкаській області.

Санкція ч. 1 ст. 212 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого; ч. 1 ст. 366 КК України – у вигляді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років; ч. 4 ст. 358 КК України – у вигляді штрафу до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Previous post У черкаському ЦНАПі з’явилася нова послуга | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post До змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» доєдналися майже 250 команд із Черкащини — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий