Судова охорона відтепер і в козацькій столиці — Новини Черкащіни


29 вересня 2021, 21:00

Чигиринський районний суд перейшов під охорону співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області. Таким чином, судова установа стала 19 об’єктом судової гілки влади в якій створено безпечні умови для всіх учасників судових процесів.

З початком несення служби співробітників привітав начальник Територіального управління полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко, який провів інструктаж з охорони й забезпечення безпеки, підтримання громадського порядку в суді та наголосив на неухильному дотриманні карантинних норм.

Водночас, Анатолій Харенко висловив впевненість, що зміни в організації охорони й підтримання громадського порядку в суді виправдають усі очікування працівників судової гілки влади. А завдяки спільній співпраці, стійкості духу та толерантності співробітників, під час несення служби, буде припинено прояви неповаги до суду.

Охоронців Феміди також привітала Голова Чигиринського районного суду Олена Івахненко, яка побажала їм успішного виконання завдань із забезпечення охорони й безпеки судової установи.

16

За гарною традицією Служби судової охорони жіночому колективу прийнятої під охорону судової установи подарували квіти.

Пресслужба Судової охорони у Черкаській області

Джерело

Previous post Збірна команда Черкаської області з пляжного футболу перемогла у пляжних іграх — Новини Черкащіни
Next post Поліція нагадує: шахраї «наживаються» на вашій довірі — Новини Черкащіни

Добавить комментарий