«Така зустріч була очевидною»: Нацкорпус пояснив свою присутність на зустрічі кандидата по 197 округу — Новини Черкас за сьогодні

Представники Нацкорпусу пояснили ситуацію, яка сьогодні виникла під час зустрічі кандидата по 197 округу Віталія Войцехівського з людьми.

За їх інформацією, яку вони оприлюднили в фейсбуці, зустріч була очевидною, адже вони прийшли з’ясувати низку питань, пов’язаних із тим, що їхні однопартійці — Дмитро Кухарчук та Олег Довбиш наразі знаходяться в СІЗО.

— Сьогодні я з Олегом Толмачовим, ветераном війни, та іншими друзями прийшли на зустріч до вище згаданого пана. Така зустріч була очевидною і, думаю, не останньою. Справа в тім, що оця вся виборча кампанія Войцехівського, одна з причин, чому зараз сидить в СІЗО Дмитро Кухарчук та Олег Довбиш – батько двох дітей. Термін їх тримання в СІЗО рівно до кінця виборів, — написав представник «Нацкорпусу» Костянтин Мірошниченко.

Дмитро Кухарчук прямо з СІЗО вирішив балотуватися на 197 окрузі. Центральна Виборча Комісія зареєструвала його кандидатом на парламентський мандат.

Previous post Ще в одному черкаському дитсадку завершили ремонт харчоблоку — Новини Черкасс
Next post Відкриття Книжкового фестивалю: організатори вручили премії “Книга Сhebookfest-2021” (ВІДЕО, ФОТО) — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий