«Тарифи на тепло не зростуть», – Олександр Скічко про підсумки Конгресу місцевих і регіональних влад — Новини Черкас

Тарифи на тепло для українців не зростуть. Така принципова позиція Президента України Володимира Зеленського. На засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад її закріпили в меморандумі між Кабінетом Міністрів України, НАК «Нафтогаз України» та місцевими громадами.

Про підсумки конгресу та ключові позиції підписаного меморандуму розповів очільник Черкащини Олександр Скічко.

– Конгрес місцевих і регіональних влад – це не лише майданчик для обговорення складних питань, а й результату! – відзначив він. – Підписаний меморандум передбачає декілька ключових меседжів, зокрема: тарифи на тепло і гарячу воду в цьому опалювальному сезоні залишаться на рівні попереднього року; буде забезпечено безперебійне  постачання газу як в оселі, так і для об’єктів соціальної інфраструктури, держава фінансово підтримає місцеві громади у вигляді субвенції вже з четвертого кварталу цього року.

Крім того, до місцевих бюджетів також буде спрямовано ПДФО додатково в розмірі 4% (а це близько 11 млрд грн) та акцизний податок із пального в розмірі 13,44%. Також держава збільшить програму субсидій на 12 млрд грн до кінця року для найбільш вразливих категорій населення.

Джерело

Previous post Батько попросив показати телефон: подробиці самогубства шестикласниці з Умані
Next post У Черкасах просять реконструювати площу Залізничного вокзалу | Черкаські новини — суспільство

Добавить комментарий