Трагічний випадок на Золотоніщині: школяр підірвався на гранаті

Трагедія сталася 15 вересня після 18 години. У свинарнику хлопчина помістив вибуховий предмет, схожий на гранату, в трубу та ударив по ній один раз. Цього, як виявилося було достатньо аби стався вибух. Його наслідки були трагічними. Юнак отримав рвану рану живота, руки і бокової частини тулуба. Травми виявилися фатальними. Розповідає видання zoloto.city.

– Загиблий Дмитро Шкурко навчався у 10 класі Крупського навчально-виховного комплексу, розповідає староста села Надія Хомут. – 18 вересня йому б виповнилося 15 років. Хлопчина проживав разом із мамою, яка трудиться у Золотоноші. Старший брат працює у Києві, втім буквально за день до трагедії був вдома.

За словами Надії Василівни, сім’я безпроблемна, працьовита, тримають господарство. Діма завжди допомагав мамі, часто навідувався до бабусі по татовій лінії, хоча батьки розлучені. Спілкувався з батьком і дядьками. Староста ділиться деталями трагедії. На той час хлопець був вдома сам. Мамі зробили операцію і вона перебуває у лікарні. Після вибуху в сум’ятті юнак добіг до хати. Рвонуло так, що відразу збіглися сусіди. Вони й викликали швидку допомогу, рятувальників і поліцію. Всі намагалися врятувати юнака, втім травми виявилися несумісними з життям.

Де хлопчина взяв гранату і навіщо зберігав, і чи думав про наслідки, коли вирішив вдарити по трубі, тепер вже ніхто не дізнається.

Директорка Крупського НВК Любов Безкровна переповідає, що Дмитро нічим не відрізнявся від інших. Не проявляв ніякої агресії, був спокійний та урівноважений. Як розповідає Любов Михайлівна, багато друзів у хлопця не було, проте мав одного надійного товариша. Він не був забіякою чи організатором якихось поганих справ, у школі навчався посередньо. Постійно допомагав вдома, він був господарем. То на рибалку ходив, а то займався домашнім господарством.

– Це нещасний трагічний випадок. Коли так, раптово, обривається дитяче життя – це великий біль, який словами не передати. Мені особисто від такої звістки дуже гірко. Бо у нас з Дімою були дружні стосунки. Якщо у нього виникали якісь питання, він відразу приходив до мене, і ми їх вирішували. І мама його налаштовувала, якщо щось не лади в школі, то йди до директора. У класі їх було шестеро, тепер залишилося п’ятеро. Діма у класі дружив з усіма, нікого не ображав. Це велика втрата для нас усіх, – ледве стримуючи сльози каже Любов Безкровна.

За вказаним фактом у Золотоніському районному відділі поліції розпочато досудове розслідування за ознаками ч.1 ст. 263 ККУ: незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

До свого 15-річчя хлопчина не дожив кілька днів.

Previous post Частинка Англії: цікавинки про парк графа Воронцова (Фото)
Next post Черкаські спортсменки серед кращих в Україні (ФОТО)

Добавить комментарий