Третьою дозою від COVID-19 уже вакцинувались понад десять черкащан


 

Додатково третьою дозою вакцинувалися 11 людей в Черкаській області.

Про це повідомляє пресслужба ЧОДА. 

Від початку кампанії в області провели 909 549 щеплень. Першу дозу отримало 469 683 особи, завершили вакцинацію 439 855 людей. Зокрема, щепили вакциною CoviShield 16 198 разів, CoronaVac  – 340 603,  Pfizer – 345 056, Astra Zeneca – 110 123, Moderna – 97 569.

На Черкащині вакцинують у 102 пунктах щеплення, 32 центрах вакцинації та 25 мобільних бригад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще понад 130 осіб підхопили COVID-19 на Черкащині.

Джерело

Previous post На Черкащині видали першу посвідку особі, яку визнано особою без громадянства | Черкаські новини — суспільство
Next post У Черкаській області троє чоловік вирубували дерева (ФОТО)

Добавить комментарий