Туркменістанець примусово покинув Україну: в Умані виявили порушника законодавства — Новини Черкащіни


02 серпня 2022, 21:03

24-річного громадянина Туркменістану, який понад встановлений строк перебував в Україні виявили в Умані. Іноземець наприкінці 2018 року прибув на Черкащину для навчання у місцевому закладі вищої освіти, згодом був документований посвідкою на тимчасове проживання на період навчання.

Про це повідомляє Міграційна служба Черкаської області.

Майже через три місяці після отримання посвідки на тимчасове проживання громадянином Туркменістану до Управління ДМС у Черкаській області надійшло звернення від Департаменту патрульної поліції про прийняття рішення щодо заборони в’їзду в Україну цьому іноземцю. Як наслідок – Міграційною службою області було винесене рішення про скасування посвідки на тимчасове проживання. Проте залишати територію України 24-річний громадянин Туркменістану не поспішав. Це призвело до винесення рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни, відповідно до якого іноземець зобов’язувався самостійно виїхати з України до 12.05.2022. Вимоги міграційного законодавства було вкотре проігноровано.

Після виявлення в Умані порушника міграційного законодавства, Уманський відділ УДМС у Черкаській області звернувся до суду з адміністративним позовом про примусове видворення за межі території України 24-річного громадянина Туркменістану. Після задоволення позовних вимог, міграційники супроводили порушника до Могилів-Подільського пункту пропуску, передали прикордонникам та заборонили йому в’їзд на територію України строком на 5 років.

Джерело

Previous post Дитина засунула шуруп у розетку
Next post Піротехніки ДСНС вилучили понад 200 боєприпасів — Новини Черкащіни

Добавить комментарий