У Жашкові містяни зірвали прямий ефір одіозного телеканалу | Черкаські новини — суспільство

Скриншот з відео Сергія Стерненка

Інцидент трапився в Жашкові на Черкащині. Туди представники «проросійського телеканалу «НАШ» приїхали, щоб знімати свою програму, в кадр поставили навіть дітей. Однак раптово події пішли не за планом. Про це у своєму блозі розповідає Сергій Стерненко.

Під час знімання програми до чоловіків підійшли містяни, які перебили мовця словами, що «Тут немає ні одного жашківчанина». Охоронець знімальної групи відразу спробував втрутитися в ситуацію та застосувати грубу силу, хоча вони нікого не чіпали. Члени знімальної групи почали казати, що вони — провокатори.

У цей час до локації знімального майданчику почали сходитися люди. Один із чоловіків, який щойно підійшов, зазначив, що «пропагандисти з телеканалу «НАШ» ненавидять українську мову». Проте йому відразу ж заперечили.

— Назар Діордіца, який називає себе Максимом Назаровим із телеканалу «НАШ», почав казати, що це все — неправда, — розповідає про події у відео Сергій Стерненко.

На доказ журналіст телеканалу «НАШ» почав говорити до людей українською і зазначив, що його «ніхто не примушував це зараз робити». Проте раніше він заявляв, що «російськомовний, але не може вести ефір свого телеканалу необхідною мірою російською мовою». Також в ефірі свого телеканалу він наголошував, що «українізація в Україні — насильницька».

— Через кілька хвилин Назар Діордіца почав звинувачувати людей, які ставили «незручні» питання, в тому, що вони прийшли п’яні: «Сьогодні субота, ви трохи випили, прийшли на емоціях. Що це за провокація, хлопці?», — переповідає блогер. — Назару стало настільки страшно, через те, що до нього підійшли звичайні люди та почали незручні питання, що він відразу згадав про свої права.

Пізніше знімальна група таки припинила прямий ефір та пішла з локації, зібравши техніку.

За інформацією української «Вікіпедії», телеканал «НАШ» — проросійський новинно-політичний телеканал в Україні, який належить політику Євгену Мураєву (партії «Опозиційний блок» та «Наші»).

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення просить Окружний адміністративний суд Києва анулювати ліцензію на мовлення телеканалу «Наш 365» (логотип «Наш»).

Previous post У Черкасах чоловік кинувся під машину заради грошей | Черкаські новини — суспільство
Next post Поліцейські знайшли 11-річного черкащанина, який зник два дні тому | Черкаські новини — суспільство

Добавить комментарий