У Жашкові виявили підпільний заводик контрафактної агрохімії | Новони Черкащіни — огляд політики

Черкаські поліцейські викрили групу, яка виробляла й розповсюджувала контрафактну продукцію сільськогосподарської хімії під виглядом торгових марок відомих брендів, повідомляє пресслужба відомства.

Так, 42-річний житель Жашкова та четверо місцевих мешканців облаштували підпільний завод з виробництва засобів захисту рослин.

Сировиною виступали аналоги препаратів, які мали у своєму складі ідентичну за властивостями діючу хімічну речовину, але були дешевшими від вартості препаратів відомих виробників. Зловмисники продавали контрафакт аграріям по всій території України, а також на ринках і в місцях стихійної торгівлі «оптом» та в роздріб.

У приміщенні, будинку та автомобілях фігурантів правоохоронці виявили готову продукцію, сировину, а також паперове пакування з логотипами фірм, пластикову тару, етикетки з назвами препаратів та інше.

За місцем здійснення незаконного виробництва фальсифікованої продукції, а також мешкання фігурантів провели вісім обшуків та вилучили 260 каністр з логотипами різних торгових марок, зокрема таких, як: «Syngenta», «Bayer», «DuPont», «Defenda», 15 пакетів з порошкоподібною речовиною, етикетки з логотипами торгових марок, блокноти з чорновими записами та товаротранспортні накладні. Усього під час обшуку вилучено фальсифікату на загальну суму понад 1,5 млн гривень.

Джерело

Previous post В Черкасах сплюндрували мурал Шухевичу (Фото) | Новони Черкащіни — огляд політики
Next post Нові марки присвятили нашому краю

Добавить комментарий