Юні смілянські тенісисти серед призерів обласних змагань

Деталі

Нещодавно у нашому місті на базі спортивного залу Державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» відбувся Чемпіонат Черкаської області з тенісу настільного серед юнаків і дівчат закладів загальної середньої освіти.

Змагання проводилися за організації управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та сприяння управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради й ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів».

 

З вітальним словом та теплими побажаннями до учасників змагань звернулися почесні гості: заступник міського голови Тетяна Карло, заступник голови Черкаської районної ради Олександр Гончаренко, заступник начальника Черкаського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Шульга, в.о. директора ДНЗ «Смілянський ЦППРК» Валентина Зборівська.
Музичний дарунок та гарний настрій учасникам заходу дарував танцювальний колектив «Колорит» БДЮТ (керівник Людмила Букіна).
Присутні подякували ЗСУ за можливість дітям та молоді брати участь у змаганнях та підвищувати свою спортивну майстерність, а також на знак подяки вручили пам’ятні подарунки запрошеним на захід військовим Михайлу Бондаренку та Андрію Ходоркіну.
Не зважаючи на те, що змагання були перервані довготривалою повітряною тривогою, для багатьох вони стали ще однією сходинкою для особистого спортивного розвитку, адже конкуренція була висока. Та кожна команда проявила спортивний азарт, волю та жагу до перемоги.
Наше місто на змаганнях представляла команда учнів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7, вихованців клубу «Енергія 2023» Будинку дитячої та юнацької творчості у складі Андрія Шевцова, Кіріла Реви, Софії Пазенко (тренер Світлана Цьома), яка й посіла почесне ІІ місце, отримавши срібні медалі та Кубок.

 

І місце здобула Дмитрушівська ТГ, ІІІ місце – Паланська ТГ, IV місце – Русько-Полянська ТГ.
Усього в Чемпіонаті взяли участь команди з 16 територіальних громад нашої області.
Обласні змагання з настільного тенісу обслуговувала суддівська колегія в складі: головний суддя — суддя першої категорії, кандидат у майстри спорту з настільного тенісу, керівник клубу настільного тенісу «Енергія 2023» Смілянського Будинку дитячої та юнацької творчості Світлана Цьома, судді – Каріна Жаркова та Іван Цьома.
Приємно, що Сміла стає центром настільного тенісу Черкаської області, зазначили на сайті міста.

scroll back to top

Previous post Три черкащани отримали нагороди Кубка України, що тривав в області — Новини Черкасс
Next post Про чергову таємницю Сунок дізнавались дослідники

Добавить комментарий