В Черкасах пропонують покращити якість маршруток

маршрутка

У Черкасах пропонують встановити камери в маршрутках та збільшити кількість кондукторів

Відповідне звернення з’явилося на сайті Черкаської міської ради.

Авторка вимагає зобов’язати перевізників встановити відеореєстратори в салоні. А також забезпечити роботу кондукторів на тих маршрутках, де водій самостійно продає квитки, створюючи загрозу життю і здоров’ю пасажирів, або не видає квитки, порушуючи права споживачів.

Наразі петиція зібрала 17 голосів з 500 необхідних. Збір підписів триває з вівторка, 6 листопада.

Транспортна ситуація у місті

Нагадаємо, приміському маршруту №115 заборонили зупинятися на міських зупинках Черкас. Водночас це рішення нібито стосується всіх приміських автобусів.

Згодом на сайті Черкаської міської ради з’явилась петиція, де черкасець пропонує дозволити автобусам № 115 та № 162 зупинятися у межах міста.

Жителі Черкас закликають встановити світлофор на одному із перехресть.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»

Previous post Графік відключень електроенергії на Черкащині на 5 листопада
Next post Жінці, яка ошукала уманчанку, повідомили про підозру

Добавить комментарий