В дитячій книгозбірні дітям цікаво не лише читати, а розважатись

Деталі

Щовівторка у центральній дитячій бібліотеці для дітей особливо гамірно. Адже ще з перших місяців повномаштабного вторгнення тут почала складатись ця традиція — запрошувати дітей-переселенців та юних смілян на різні майстер-класи, цікаві зустрічі та розваги з аніматорами, щоб розрадити, відволікти від страшної реальності.

 

 

От і цього вівторка відбулась «Чарівна подорож до країни Мультляндії разом з Мінні Маус». Про захід розповіли на сторінці книгозбірні та виклали фото із задоволеними читайликами.
Для активних відвідувачів бібліотеки провели розважально – ігрову програму за участі «Аnimator_house». Переглянувши пізнавальне відео, діти дізналися цікаві факти про створення популярних героїв мультиплікації Міккі Мауса та Мінні Маус.

 

 

Знаменитий анімаційний персонаж Міккі Маус, створений Волтом Діснеєм в 1928 році, є одним із символів американської культури.

Зустріч з самими героями популярного мультфільму подарувала учасникам заходу рухливі конкурси, інтерактивні ігри та веселу паперову дискотеку!

scroll back to top

Previous post У Черкасах запускають безкоштовний курс із вивчення правил дорожнього руху
Next post Керівники поліції охорони та ГУ Держказначейської служби обговорили взаємодію в умовах військового стану — Новини Черкащіни

Добавить комментарий