В обласному центрі відкрили реконструйований сквер «Юність»

Деталі

 

У минулі вихідні до 735-річниці Черкас в обласному центрі відкрили реконструйований сквер «Юність».
Як розповідають у коммунальному підприємстві «Дирекція парків», сквер «Юність» перетворився на справжній ботанічний оазис в центрі Черкас. Тож відтепер жителі міста та його гості зможуть милуватися надзвичайно красивими рослинами, які зі зміною пір року буятимуть різнобарв’ям і зроблять центр міста суцільною фотозоною.

 

«На площі майже гектар висаджено кущову магнолію, дерева магнолії, ліквідамбар, клен гостролистий, клен Фрімана, клен іспанський, пластан іспанський, спірею японську голд, ялівець козацький, дерен білий, мікс квітів, шалфей, лаванду та багато інших прекрасних рослин», — говорить директор КП «Дирекція парків» Сергій Рубан.

 

 

За його словами, традиція збереження і професійного догляду за зеленими насадженнями в парках та скверах, розвиток цих громадських просторів в місті Черкаси — пріоритет в роботі та діяльності КП «Дирекція парків».
Те, що парки та сквери в місті змінюються, особливо стало помітним за останній період часу. Нові зони відпочинку, такі, як ДиноПарк, нові тренди в озелененні, стають улюбленими місцями відпочинку жителів і гостей Черкас.
«Вже наступного року в Черкасах запланована реконструкція декількох парків та скверів. Адже місто — це територія для комфортного, безпечного проживання та відпочинку людей», – наголошує пан Сергій.
І додає, головне завдання нашої роботи — це збільшувати кількість зелених насаджень, створювати, реконструювати парки та сквери. Наразі ми працюємо над тим, щоб вже за декілька років в місті Черкаси були найкращі парки в Україні.

scroll back to top

Previous post Нові марки присвятили нашому краю
Next post Почали діяти нові правила карантину. 10 головних фактів

Добавить комментарий