В області 24 роки поспіль успішно працює підприємство Ukravit

Деталі

 

 

У нашій області 24 роки тому підприємство Ukravit розпочинало роботу як невеличкий бізнес. Сьогодні — це найбільший вітчизняний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив на ринку.
Як розповідає перший віце-прем’єр-міністр України, Міністр економіки України Юлія Свириденко, з невеликої виробничої компанії підприємство трансформувалося в масштабного виробника з власним дослідним інститутом і лабораторіями.
За її словами, наразі продукція Ukravit задовольняє потреби українських аграріїв у якісних та доступних засобах захисту рослин і мікродобривах. Це дає змогу замістити значну частку ринку, яку сьогодні займають імпортні товари.

 

Окрім України, свою продукцію продають також у Молдову, Грузію та Вірменію. Як результат — 10 млн гектарів сільськогосподарських угідь щорічно обробляють саме препаратами Ukravit.
«Це підприємство — чудовий приклад нашого пріоритету цього року — маємо виробляти в Україні все, що можемо. А трохи згодом і те, що здавалося неможливим. І це приклад того, коли розвиток потужного українського аграрного сектору формує попит на продукцію суміжних галузей, вироблену в Україні. А отже зменшує залежність від імпорту», – зазначає пані Юлія.
І додає, радію, що уряд теж зміг докластися до того, аби підприємство розширювалося. Ukravit скористалася доступним кредитом за програмою «5-7-9». Завдяки отриманим коштам компанія придбала обладнання для виготовлення тари під готову продукцію. Ще частину спрямували на виробництво мінеральних добрив.
«У 2023 році підприємці отримали майже 25,4 тис. доступних кредитів. Цьогоріч ми продовжили дію програму. Заклали на неї у бюджеті 18 млрд гривень», – наголошує Юлія Свириденко.
І підсумовує, нині працюємо над її вдосконаленням. Переглядаємо галузеві пріоритети з акцентом саме на переробній промисловості. Адже саме вона має високу додану вартість. У перший рік повномасштабної війни частка переробки у ВВП склала — близько 8%. У наших сусідів цей показник у рази вищий. Тому розвиток внутрішнього виробника — це пріоритет №1 в нашій економічній політиці.
«І приклад Ukravit показує, що така підтримка дає плідні результати», – підсумовує перший віце-прем’єр-міністр України, Міністр економіки України Юлія Свириденко.

scroll back to top

Previous post Переселенцям у Смілі надав допомогу Червоний Хрест
Next post У Смілянську територіальну громаду спрямували 16 мільйонів гривень власникам зруйнованих ракетою будинків

Добавить комментарий