В області перерозподілили 200 млн на місцеві дороги, 60 млн– в наш район

Деталі

Голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець своїм наказом перерозподілив кошти залишків субвенції з державного бюджету на утримання та реконструкцію доріг загального користування області. Мова про майже 220 млн, які майже рівномірно розподілено між чотирма районами області.
Наказ опубліковано на сайті ОВА, пише 18000.
Відповідно до тексту документу, найбільшу суму коштів протягом року має бути витрачено на дороги Черкаського району. Мова про 60 млн, які спрямують на ремонт 12 ділянок доріг. Зокрема, найбільш коштовним у цьому році планово стане ремонт дороги у селі Сокирна під Черкасами. Мова про 10 млн гривень на ремонт ділянки від траси Р-10 до самого села, а також ще 7 млн гривень на ремонт дороги від Сокирної до санаторію “Світанок”. Ще 12,5 млн гривень витратять на дорогу у село Вергуни.
В Уманському районі, на який планується витратити 45,7 млн гривень, буде відремонтовано 26 ділянок. Виходячи із кількості ремонтів та фінансування, мова у більшості випадків іде про невеликі клаптики дороги. Найбільш коштовним тут стане ремонт від села Паланка до меж Черкаської та Вінницької областей. На цю ділянку витратять 12,5 млн гривень. У більшості інших випадків вартість ремонту коливається у межах 500 тисяч – 1 млн гривень.
На Звенигородщині дорожники освоять 40 млн гривень. Тут мова йде про 14 об’єктів, серед яких порівняно коштовними є ремонт ділянки Стеблів-Лозуватка, ціною у 6,8 млн гривень та ремонт під’їзду до Лебединської монастиря з боку села Лебедин. Ціна – майже 10 млн гривень.
На Золотоніщині планують відремонтувати 6 ділянок ціною у все ті ж 40 млн гривень. Тут найбільш дорогий ремонт заплановано на ділянці Мельники – Чехівка ціною 12,4 млн гривень, а також Пальміра – Іркліїв ціною у 10 млн гривень.
Розпорядниками коштів на ремонт відповідних доріг є Черкаська обласна військова адміністрація, а також державне підприємство “Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області”

Previous post Громади району попрощалися із Героями –земляками, які загинули на війні
Next post Медики швидкої придбали ще одне авто для ЗСУ

Добавить комментарий