В області побудують великий агропереробний завод за $25 млн

Деталі

 

 

Вже наступного року в нашій області запланували розпочати будівництво нового агропереробного заводу. Відповідний меморандум про співпрацю підписали голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець та голова наглядової ради EFI Group Ігор Ліскі.
Як повідомляють в інвестиційному холдингу EFI Group («Ефективні інвестиції»), це буде другий завод компанії Feednova з переробки побічних продуктів тваринництва у високопротеїнові кормові добавки та тваринні жири. Перший такий завод працює у Львівській області.
За словами Ігоря Ліскі, вже наступного року холдинг перейде до планування, проєктування та реалізації будівництва величезного виробничого комплексу.
«І $25 млн інвестицій у регіон – це робочі місця, податки, але й історія про українську якість для всього світу», – наголошує Ігор Ліскі.
У EFI Group зазначається, що при виборі локації для подальшого виробництва компанія керується комплексом факторів, зокрема наявністю логістичних переваг, ринком сировини та людським потенціалом. І на Черкащині компанія знайшла всі необхідні умови для свого розвитку.
Нагадаємо, що EFI Group заснована у 2007 році, займається реалізацією бізнес-проєктів в Україні. Сфери інвестування — паперова, харчова та деревообробна промисловості, постачання сільгосппродукції.

scroll back to top

Previous post Оборонцям неба над Черкащиною надають допомогу смілянські підприємці
Next post В області зареєстровано 110 кримінальних проваджень відносно дітей

Добавить комментарий