В області побував спеціальний аташе Королівства Данія

Деталі

Спеціальний аташе Королівства Данія з питань цивільного захисту Ерік Брем-Крістенсен відвідав Головне управління ДСНС у Черкаській області.
Як повідомляють в обласному управлінні ДСНС, під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання у сфері цивільного захисту, зокрема, реагування на виклики сьогодення в Україні та Данії.
«Також черкаські рятувальники та іноземний гість обмінялися досвідом щодо організації роботи служб цивільного захисту та спроможностей до реагування на надзвичайні ситуації різного характеру», ¬- розповідають надзвичайники.

 

За їхніми словами, за результатами зустрічі сторони висловили взаємну зацікавленість у подальшому обміні досвідом, поглибленні співпраці та розвитку партнерських відносин у сфері цивільного захисту.

scroll back to top

Previous post Презентували проєкт обласного бюджету — 2026
Next post Проєкт зі Сміли отримав грантову підтримку міжнародних партнерів

Добавить комментарий