В області проведуть обстеження залізничних переїздів

Деталі

 

Представники департаменту інфраструктури та ЖКГ облдержадміністрації у вересні-жовтні візьмуть участь в обстеженні залізничних переїздів.
Такі перевірки восени, наголошують в ОДА, відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку, проводяться щорічно на переїздах з автобусним рухом.
«Комісія обстежує прилеглі до переїздів ділянки доріг та вулиць, стан настилу переїздів, водовідводів, огороджувальні стовпчики, шлагбауми, сигнальні та дорожні знаки, пристрої переїзної сигналізації, зв’язок, радіозв’язок, будівлі переїзних постів, укомплектованість переїздів інвентарем, сигнальними засобами, наявність технічної документації, відповідність умовам видимості, належне утримання пристроїв електропостачання та штучного освітлення, встановлення дорожніх знаків», – розповідають у департаменті інфраструктури та ЖКГ Черкаської ОДА.
Зокрема, наголошують, особлива увага приділяється стану службових та пішохідних проходів у межах залізничних переїздів, відповідності сповіщення про наближення поїзда до переїзду розрахунковому проектному часу сповіщення.

scroll back to top

Previous post Йде з посади директор НВК «Ліцей «Лідер» Софія Гнідая
Next post Сміляни постійно скаржаться на роботу поліції

Добавить комментарий