В області провели нараду правоохоронців і медиків

Деталі

Правоохоронці та представники охорони здоров’я нашої області провели спільну робочу нараду, на якій йшла мова про порядок взаємодії під час надзвичайної ситуації.
Як повідомляють в обласному управлінні поліції, на зустрічі розглядалася готовність служб до реагування та надання практичної допомоги під час виникнення різних ситуацій. Також обговорювались питання, що можуть бути проблемними в межах службової діяльності та шляхи їх вирішення.

 

Начальник обласного управління поліції Олег Гудима, який проводив цю нараду, наголосив, що усі служби повинні бути готові до швидкого реагування та залучення всіх сил і засобів у разі виникнення будь-якої ситуації, особливо під час воєнного стану.
“Ми повинні працювати чітко і злагоджено та у тісній співпраці мінімізувати можливі негативні наслідки, а жителі області не повинні відчувати жодних незручностей”, – наголошує пан Олег.
Участь у нараді взяли прокурор області Катерина Шевцова, начальник обласного управління охорони здоров’я Антоніна Уманець, начальник обласного бюро судово-медичної експертизи Максим Федоренко, слідчі поліції та представники охорони здоров‘я Черкаської області.

scroll back to top

Previous post Для ЗСУ район придбав два квадроцикли та чотири системи звʼязку «Starlink»
Next post Живопис і поезія допомагають жити

Добавить комментарий