В області викрили наркоторговців, яких«прикривали» правоохоронці

Деталі

У нашій області викрили наркоторговців, яких«прикривали» правоохоронці.
Про це повідомляють у ДБР, працівники якого у взаємодії з Нацполіцією провели ще одну масштабну спецоперацію з викриття та припинення діяльності потужної організації наркоторговців. Наркотики ділки реалізовували гуртовим замовникам та у роздріб на Черкащині та у більшості областей України.
Річний обсяг вирощеної високотехнологічним методом гідропоніки коноплі становив понад 1 тис. кг. Чистий прибуток ділків складав понад 500 тис. доларів США.

 

Зловмисники організували роботу низки нарколабораторій на території декількох областей, серед них наша Черкаська, а ще – Дніпропетровська, Кіровоградська, Київська, Полтавська та Харківська.
Для легалізації доходів, отриманих від наркобізнесу, організатор та спільники скуповували рухоме та нерухоме майно. За даними слідства, їх діяльність «прикривали» працівники правоохоронних органів.
Наразі працівники ДБР провели понад 50 обшуків у різних регіонах України. Вже затримано 10 учасників групи, серед яких організатори, хіміки-виконавці та інші спеціалісти, а також керівник одного із підрозділів одного з обласних правоохоронних органів, який входив до злочинної організації та прикривав її діяльність.
У ході слідчих дій же виявлено понад 10 кілограмів готового до продажу та споживання наркотику та 2 лабораторії в спеціально обладнаних прихованих приміщеннях, замаскованих під фермерські господарства. Також правоохоронці вилучили кошти, зброю, приладдя для забезпечення діяльності лабораторій та інші речові докази, які доводять провину підозрювани. Наразі учасникам злочинної організації в залежності від ступеню участі у вчинених злочинах вже повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 255, ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 307, ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 313, ч. 4 ст. 28 ч. 2 ст. 317, ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 313, ч. 4 ст. 28 ч. 2 ст. 317 КК України, працівнику правоохоронного органу повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 255, ч. 2 ст. 317 КК України.
За вказані злочини передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.
Одночасно вирішується питання щодо обрання затриманим міри запобіжного заходу.
Тривають першочергові невідкладні слідчі дії, направлені на виявлення всіх осіб, причетних до злочинної діяльності.
Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

scroll back to top

Previous post Для нашої громади не припиняються траурні дні
Next post У Смілянській первинці поліпшені умови перебування пацієнтів

Добавить комментарий