В області затримали 40 наркоторговців, які заробляла щомісяця 5 мільйонів гривень

Деталі

У нашій області, за результатами заходів, до яких були залучені майже 700 правоохоронців, знешкоджена діяльність злочинної організації. Її учасники налагодили функціонування кількох лабораторій з виробництва амфетаміну. Також вони вирощували коноплі в промислових масштабах. На збуті наркотиків заробляли до 5 мільйонів гривень на місяць.

 

Як повідомляють в обласній поліції, у ході багатоетапної поліцейської спецоперації для ліквідації потужної злочинної організації співробітники Департаменту стратегічних розслідувань та слідчі Головного слідчого управління Нацполіції спільно з Офісом Генерального прокурора встановили всіх її учасників, канали збуту психотропів, а також місця розташування так званих виробничих цехів.
«Угруповання налічувало понад 40 учасників, а організували його діяльність двоє мешканців Черкас. В злочинній організації були три відокремлені гілки: виробництво амфетаміну, вирощування конопель та збут наркотиків в регіоні. Своєю чергою, реалізацією займалися три окремі групи зі своїми лідерами, які були підзвітні керівникам наркоторговців», – розповідають у поліції.
І уточнюють, так званий виробничий амфетамінний цех знаходився у Черкасах. Його потужності дозволяли виготовляти до 10 кілограмів «фену» щомісяця. Коноплі вирощували на декількох ділянках в Канівському районі, а також у квартирах декількох фігурантів.

 

«Поля з коноплями знаходилися на відстані 50-100 км один від одного. На кожному виробництві була своя охорона, технологи, а також «виконроби», які слідкували за діями всіх «працівників». Виготовлену продукцію доставляли до місць фасування, де вже окрема група готувала товар для подальшого збуту і передачі його наркокур’єрам», – говорять правоохоронці.
За їхніми словами, визначені лідерами злочинної організації учасники відповідали за фінансові питання – збір коштів від продажу, закупка сировини, видача «зарплати», звіт керівникам угруповання. Учасникам злочинної організації загрожує до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

scroll back to top

Previous post Снігова каша знову замерзне
Next post Капітан річкових суден

Добавить комментарий