В одному з дошкільних навчальних закладів Черкас – нова керівниця — Новини Черкащіни


02 травня 2024, 20:04

Сьогодні директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов разом зі своєю заступницею – начальницею управління освіти Надією Євчак представили колективу черкаського садочка №2 «Сонечко» нову завідувачку — Світлану Ховайбу.

Світлана Володимирівна має багаторічний досвід роботи у дошкільних навчальних закладах. Із 2006 року вона працювала на посаді вихователя в ДНЗ №91 «Кобзарик», а з 2007 року і до сьогодні пройшла шлях від вихователя до вихователя-методиста ДНЗ №60 «Ялинка-Веселинка», де також працювала вихователем інклюзивної групи.

Протягом своєї кар’єри пані Світлана показала себе як відповідальний фахівець, здатний ефективно вирішувати будь-які завдання. Колеги знають її як добру та чуйну людину, яка завжди готова допомогти в складних ситуаціях. Вона завжди готова вислухати, порадити та допомогти, що робить її справжнім лідером, який надихає оточуючих до досягнення великих цілей.

Про це повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Джерело

Previous post На Христинівщині горіла суха рослинність на площі 2 гектара — Новини Черкащіни
Next post За колабораціонізм засуджено ексочільницю окупаційної «адміністрації Кремінського району лнр» | Кримінальні новини

Добавить комментарий