В Смілі провели регіональні змагання з настільного тенісу

Деталі

 

 

 

27 січня відбувся відкритий Чемпіонат м. Сміла з настільного тенісу серед юнаків та дівчат, приурочений Дню Соборності України.
Змагання організовані та проведені ГО «КЛУБ «ЕНЕРГІЯ 2023», повідомила керівник цієї громадської організації Світлана Цьома. Для них важливо і на далі розвивати та залучати дітей та молодь до регулярних занять з настільного тенісу, показувати красу цього виду спорту, тож пані Світлана подякувала Силам оборони України за такі можливості.
На їх запрошення позмагатись відгукнулися команди не лише Сміли, а й Черкас, Кропивницького, Білозірська ОТГ, Черкаська ОТГ, Звенигородська ОТГ, Кам’янська ОТГ. Всього було 52 учасника.
Змагання проводились у спортивному залі ДНЗ «Смілянський ЦППРК». Це єдиний зал у Смілі, в якому можна проводити змагання, зазначила організатор чемпіонату. Спортивний інвентар наданий ветеранським клубом м. Сміла (керівник Брайко С.В.)
Такі змагання потрібні – це спілкування та дружні стосунки, обмін досвідом роботи; підвищення спортивної майстерності; виявлення кращих спортсменів для формування збірної команди області. Найкращі спортсмени змагань поїдуть на турнір найсильніших Черкаської області.
Переможцями Чемпіонату стали:
серед юнаків 2007 — 2010 р. н. 1 місце у Гриценка Артема (Черкаси, тренер Дудка І.І.), серед юнаків 2011- 2012 р. н. 1 місце у Шведюка Юрія (Черкаси, тренер Дудка І.І.); серед юнаків2013 – 2014 р. н. 1 місце у Джулая Захара (Черкаси, тренер Бандура М.В.); серед юнаків 2015 – 2016 р. н. 1 місце у Котляренкв Андрія (Черкаси, тренер Дудка І.І.); серед дівчат 2008-2012 р.н.
1 місце у Марковської Мілени (Черкаси, тренер Дудка І.І.); серед дівчат 2013-2015 р. н.
1 місце у Кручиненко Мелани (Черкаси, тренер Кручиненко М.). Переможці нагороджені кубками, медалями, грамотами.

 

За підтримку цих змагань організатори подякували управлінню освіти молоді та спорту. Спонсорами Чемпіонату були ФОП Левіна Олена (магазин «Гермес»), які надали призи переможцям та ФОП Лисенко Віталій, який закупив солодкі призи всім перможцям і учасникам змагань.
Діти щасливі і задоволені, а це головна запорука спортивного розвитку

scroll back to top

Previous post Завдання — збивати «шахеди»: як працюють черкаські мисливці на безпілотники
Next post Терміново потрібна фінансова допомога військовим на ремонт 4 автівок

Добавить комментарий