В Умані чоловік пограбував «Нову Софіївку»


 

26-річний уманчанин викрав тротуарні світильники на території ДП "Нова Софіївка". 

Про це повідомляє пресслужба Уманської окружної прокуратури. 

Крім того, він викрадав мобільні телефони у жителів міста, проникав до будинків, де викрадав дитячі санки, ліхтарі, чавунні батареї, листи металу та інше майно. 

Чоловік уже неодноразово був судимий за інші злочини. Дії останнього кваліфіковано за ознаками кримінальних правопорушень за ч.2 ст.185 (крадіжка, вчинена повторно) та ч.3 ст.185 (крадіжка, поєднана із проникненням у житло чи інше приміщення) Кримінального кодексу України. 

3 лютого його визнали винним та засудили до покарання у вигляді 3 років 6 місяців позбавлення волі.

Джерело

Previous post Черкащан просять “скинутись” на спорядження до кулемета | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post Після найтеплішого дня на Черкащині знову очікують похолодання та опади

Добавить комментарий