В Умані поліцейські відзначили школярів, які повідомили правоохоронців про спроби вербування через телеграм-канали.
Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.
В Уманському районному управлінні поліції подяки отримали учні закладів загальної середньої освіти міста та району, які проявили свідомість і відповідальність. Діти розповіли інспекторам Служби освітньої безпеки про повідомлення з пропозиціями можливої співпраці, що надходили їм у месенджерах.
Для школярів організували пізнавальну екскурсію до районного управління поліції. Після завершення заходу дітям вручили подяки та символічні подарунки — павербанки.
Окремо правоохоронці відзначили школярку Катерину, яка під час весняних канікул помітила предмет, схожий на міну. Завдяки її уважності та правильним діям вдалося оперативно відреагувати на ситуацію та убезпечити людей.
