В Умані школярів відзначили за відмову співпрацювати з ворогом

 

В Умані поліцейські відзначили школярів, які повідомили правоохоронців про спроби вербування через телеграм-канали.
Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.

В Уманському районному управлінні поліції подяки отримали учні закладів загальної середньої освіти міста та району, які проявили свідомість і відповідальність. Діти розповіли інспекторам Служби освітньої безпеки про повідомлення з пропозиціями можливої співпраці, що надходили їм у месенджерах.

Для школярів організували пізнавальну екскурсію до районного управління поліції. Після завершення заходу дітям вручили подяки та символічні подарунки — павербанки.

Окремо правоохоронці відзначили школярку Катерину, яка під час весняних канікул помітила предмет, схожий на міну. Завдяки її уважності та правильним діям вдалося оперативно відреагувати на ситуацію та убезпечити людей.

Джерело

Previous post Лелеченя в безпеці: на Золотоніщині провели незвичну рятувальну операцію
Next post Черкащина майже завершила посівну: які культури переважають цього року

Добавить комментарий