Деталі
В Уманському районному управлінні поліції відзначили учнів закладів загальної середньої освіти міста Умань та Уманського району, які проявили свідомість, відповідальність та небайдужість до питань безпеки.
Як повідомили правоохоронці, школярі отримували через телеграм-канали повідомлення з пропозиціями щодо можливого вербування. Діти не вступали у контакт із невідомими особами та одразу повідомили про це інспекторів Служби освітньої безпеки.
Завдяки їхній уважності та своєчасному реагуванню поліцейські змогли оперативно відпрацювати потенційно небезпечні ситуації.
Для учнів організували пізнавальну екскурсію до районного управління поліції. Її провела інспектор сектору дотримання прав людини Анна Медведчук. Під час зустрічі діти ознайомилися з роботою правоохоронців, побачили службових собак та дізналися більше про щоденну діяльність поліції.

Після завершення заходу школярам вручили подяки та символічні подарунки — павербанки. Правоохоронці подякували дітям за небайдужість, довіру до поліції та своєчасне інформування про небезпечні випадки.
Окремо поліцейські відзначили школярку Катерину, яка під час весняних канікул помітила предмет, зовні схожий на міну. Дівчина не наближалася до небезпечної знахідки та одразу повідомила про неї інспектора Служби освітньої безпеки.
Завдяки її уважності та правильним діям правоохоронці оперативно відреагували на ситуацію та убезпечили оточуючих.

