“В умовах війни це надзвичайно важливо”: учні старших класів на Черкащині вивчатимуть історію рідного краю | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

У Черкасах презентували освітянський проєкт «Моя Черкащина» в межах запровадження навчального курсу з історії рідного краю для учнів 7-11 класів.

Як зазначив начальник управління освіти і науки Черкаської ОВА Валерій Данилевський, в умовах війни надзвичайно важливо знати історію рідного краю.

«Для нас патріотичне виховання молоді — одне з пріоритетних завдань. Особливо зараз ми не можемо знехтувати такими речами як освіта», — сказав очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

На реалізацію проєкту виділили 450 тисяч гривень. Посібник і програму затвердили у Міністерстві освіти. Сама програма може редагуватися вчителями історії.

Усі школи області вже отримали посібники «Моя Черкащина».

Один із авторів програми Василь Мельниченко додав, що свою роботу науковці присвятили 70-річчю створення Черкаської області.

«Історія завжди відігравала ключову роль у формуванні патріотичних почуттів. В умовах російської агресії для нас це набуло ще більшої актуальності. Те, що ми зробили акцент на вивченні історії рідного краю, я вважаю правильним. Адже любов до всієї України починається з любові до своєї маленької Батьківщини», — розповів Василь Мельниченко.

Previous post Черкаські боксери вибороли медалі Кубка України на честь Героїв Азовсталі | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post На Черкащині може з’явитися нова пам’ятка природи

Добавить комментарий