Важка хвороба забрала життя ще одного смілянського захисника

Деталі

Серце Андрія Старікова зупинилось 16 листопада. Наш земляк помер внаслідок важкої хвороби. Прощались із Андрієм Григоровичем у храмі Різдва Святого Івана Хрестителя ПЦУ. На колінах його проводжали рідні, друзі, побратими та прості сміляни.

 

Андрій Старіков був учасником Революції Гідності, з 2014 року пішов захищати східні кордони України. Як зазначив голова ГО «Територія Гідності» Анатолій Терещенко, це був громадський діяч, активіст, воїн, політик, депутат міськради, просто людина, яка всього себе присвятила Україні. Коли прийшла навала на нашу землю, Андрій Старіков взяв зброю і пішов захищати країну. Доля врятувала його на війні, але страшна хвороба наздогнала вдома. Головне берегти тепер пам’ять про світлу людину у своїх спогадах, завершив промову Анатолій Терещенко.

 

Смерть Андрія Григоровича — не лише втрата для родини, а й для усієї нашої громади, у своєму прощальному слові сказав Олександр Головченко. Він працював разом із Андрієм Старіковим під час його депутатства у Смілянській міській раді VII скликання. Виступаючий відзначив загострене почуття справедливості нашого земляка, його відповідальне ставлення до кожного питання, що розгладалось та голосувалось у раді, патріотичне ставлення до свого міста. Олександр Головченко від усього виконачого комітету Смілянської міської ради, ветеранської організації міста висловив щирі співчуття рідним і близьким померлого.
Панахиду відслужив Михайло Шевчук, військовий капелан, настоятель храму. У заключному слові, звертаючись до усіх присутніх на прощальній церемонії, священник розповів: багато спілкувався із Андрієм Старіковим, як з людиною і як з прихожанином церкви. Той розповідав про числені чудеса Божі, які бачив у своєму житті. А також завжди говорив про Україну, якою її мріяв бачити. Тож захищав свою Батьківщину від ворога і в АТО, і після повномаштабного вторгнення. Він був козаком і в душі, і в житті мав козацький дух. Був кантарджієм (людина, яка тримає козацькі ваги) Смілянської сотні ім В. Бурки Українського вільного козацтва. На жаль, всі тяготи війни дались взнаки і підірвали здоров’я нашого захисника.
Поховали Андрія Старікова коло його побратимів на Алеї Слави (Загреблянське кладовище).

scroll back to top

Previous post У небі над областю збили безпілотник: пошкоджено 5 будинків
Next post Північні вітри продовжать знижувати температуру

Добавить комментарий