Вакцинація в автобусі: на Золотоніщині проти правця та дифтерії щепили жителів двох сіл — Новини Черкащіни


13 лютого 2024, 08:57

Вакцинальний автобус продовжує виїзди у сільську місцевість, щоб медичні послуги стали доступніші для жителів віддалених населених пунктів. Цього разу для проведення виїзного вакцинально-профілактичного заходу фахівці Черкаського обласного ЦКПХ об’єднали свої зусилля з колегами Золотоніського районного відділу Центру та працівниками Золотоніського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

8 лютого виїзна медична бригада вирушила у села Нова Гребля та Шабельники Піщанської ОТГ. В одному селі жителі вакцинувалися в автобусі, в іншому – в МПТБ. Усі пацієнти також мали змогу виміряти артеріальний тиск та цукор крові.

Загалом цього дня щеплення від правця та дифтерії зробили 26 людей.

73-річна місцева жителька Меланія Володимирівна відзначила зручність такої вакцинації:

«Медики до нас рідко приїжджають ось так. А до Золотоноші добиратись – довго і не всі можуть. Тому, звісно, прийшли, бо тут і медичний огляд, і ось щеплення ще отримаємо».

428370425_361445173365733_3216173280224152112_n

Фахівці Центру провели бесіди з місцевими жителями про здоровий спосіб життя, правильне харчування, профілактику інфекційних та неінфекційних захворювань та збереження ментального здоров’я. Зокрема, в межах інформаційно-просвітницького тижня з питань запобігання раку, спеціалісти комунікували з людьми про важливість профілактики онкологічних хвороб.

Щеплені пацієнти також отримали екоторбинки, а ще – пам’ятки та брошури з доказовою інформацією, яка допоможе краще дбати про здоров’я.

Пресслужба Черкаського обласного ЦКПХ

Джерело

Previous post Чоловік пошкодив 8 автомобілів місцевих жителів
Next post Юні піаністи зі здобутками мистецьких конкурсів — Новини Черкащіни

Добавить комментарий