«Ваш родич в біді»: псевдолікар ошукав канівчанку на 2000 доларів — Новини Черкащіни


05 вересня 2023, 08:07

До поліції із повідомленням про шахрайство звернулась 62-річна жителька міста Канів. Потерпіла розповіла, що на її телефон подзвонив невідомий та представився лікарем. Він розповів, що її племінник потрапив в ДТП і для лікування необхідна певна сума грошей. Розгублена жінка погодилась надати вказану суму.

Невдовзі до її помешкання прийшов невідомий чоловік, якому жінка не вагаючись передала грошові кошти в сумі 2000 доларів США. Тільки після цього вона зателефонувала племіннику і дізналась, що з ним все добре.

Поліція Черкащини вкотре нагадує:

  • Ознайомте своїх батьків, дідусів і бабусь із цією поширеною схемою! Наголосіть, що якщо незнайомець телефонує та повідомляє, що близькі потрапили у лихо і негайно потрібні грошові кошти, то потрібно не піддаватись емоціям, і після такого дзвінка якнайшвидше зв’язатися з тим, хто нібито «потребує негайної допомоги».

І після спростування негайно повідомити про цей факт до поліції за телефоном «102».

Правоохоронці вкотре звертаються до громадян, будьте обачними, не робіть жодних поспішних рішень, це допоможе зберегти ваші кошти.

Пресслужба поліції Черкащини

Джерело

Previous post У результаті земельних аукціонів за серпень бюджет Черкас поповнився на майже 28 мільйонів гривень — Новини Черкащіни
Next post 75 випадків захворювань на гострі кишкові інфекції виявили за тиждень на Черкащині — Новини Черкащіни

Добавить комментарий