Вбивця немовляти отримав три роки ув’язнення

Загибель чотирьохмісячного хлопчика, кваліфікували як вбивство з необережності, винуватець отримав три роки ув’язнення. Про це йдеться у вироку Маньківського суду, пише “Кропива“.

Трагедія сталася на початку цього року в селі Летичівка, Уманського району.

Підсудний мав неприязнь до малолітнього сина, підозрюючи, що він не є його рідною дитиною, а народжений дружиною в результаті позашлюбних стосунків від іншого чоловіка.

В день трагедії, дитина проснувшись почала плакати. Обвинувачений взяв дитину на руки щоб заспокоїти, а коли цього зробити не вдалося кинув дитину на ліжко. Малюк вдарився головою об дерев’яне бильце та отримав закриту черепно-мозкову травму з крововиливами та набряком мозку. Попри спроби надання медичної допомоги спочатку батьками дитини, а потім медиками “швидкої”, дитина померла.

Підсудний вину визнав повністю та щиро розкаївся.

Суд визнав пом’якшуючими обставинами: щире каяття, визнання вини, сприяння розкриттю злочину, дії спрямовані на реанімування потерпілого після отримання травми.

Відтак обвинуваченого винним у вчинення злочину передбаченого ч. 1 ст. 119 КК України (вбивство з необережності) та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Previous post Конкурсна комісія облради обрала головним лікарем обласної лікарні Віталія Шила — Новини Черкащіни
Next post Патрульні затримали осіб із наркотичними речовинами та зброєю

Добавить комментарий