Відкритий чемпіонат Черкаської області з художньої гімнастики розпочався у Черкасах. Про це повідомляє Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.
Завершиться він сьогодні.
До обласного центру завітало 180 спортсменок зі Сміли, Золотоноші та місцеві вихованки цього виду спорту.
Вони виборюють медалі у вправах з булавами, обручами, скакалками та м`ячем.
Джерело: ВиЧерпно
19
