Ветеран із Черкас увійшов до ТОП-50 на Чемпіонаті України зі стрільби з лука

 

У Чернівці відбувся Командний чемпіонат України зі стрільби з лука, який зібрав 188 спортсменів з різних регіонів країни.

 Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Учасники змагалися за найкращі результати, демонструючи майстерність, витримку та спортивний характер.

Серед учасників змагань був ветеран російсько-української війни, тренер МСК «Дніпро» зі стрільби з лука Вадим Мазніченко. За підсумками чемпіонату він увійшов до 50 найкращих спортсменів у своїй кваліфікації.

Джерело

Previous post Жителям Черкащини стали доступні електронні рахунки за світло за квітень
Next post В Умані завершують ремонт нового дитячого відділення лікарні

Добавить комментарий