Ви ще встигаєте: Скічко знайшов прізвище Бондаренка в списку запрошених на Конгрес (ВІДЕО) — Новини Черкас за сьогодні

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко у своєму відеозверненні в фейсбуці запевнив, що міський голова Черкас Анатолій Бондаренко є в списку учасників на Конгрес регіональних і місцевих рад. Що він і продемонстрував на відео.

Він зауважив, що до Конгресу під головування президента України Володимира Зеленського є ще година і Анатолій Бондаренко цілком встигає.

Раніше ми повідомляли, що міський голова Черкас Анатолій Бондаренко не зміг потрапити на Конгрес місцевих та регіональних рад під головуванням президента України, адже, як він повідомив у своєму відеозверненні, його прізвища не виявилося в списку.

Саме на сьогоднішньому конгресі мали розглянути питання щодо збільшення ціни на газ.

Виконавчий комітет Черкаської міської ради 28 вересня ухвалив рішення про встановлення нових тарифів (у бік збільшення) на тепло для КП “Черкаситеплокомуненерго”.

Проте міський голова Черкас не підписав рішення виконкому про підняття тарифу на тепло для користувачів КП «Черкаситеплокомуненерго». 

Previous post Депутати ЧМР не підтримали створення відділу з питань запобігання та виявлення корупції — Новини Черкас за сьогодні
Next post «Життя за кордоном інше», — засновник відомого театру пародії розповів про творчість на Кіпрі — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий