Від броньовиків до створення портативних газових обігрівачів/плит для військових

Деталі

Про збір на створення портативних газових обігрівачів/плит для наших захисників оголосив Олександр Вільшановський, керівник Благодійного фонду «Nika Ukraine».

Нещодавно він для наших колег із ТРК «Сміла-ТВ» розповів про створення групою смілянських майстрів броньованих автівок для військових. Вже не один такий транспортний засіб воює на різних напрямках фронту.

 

«Друзі, подивіться відео, як ми за допомогою Останнього Капіталіста переробили Mercedes ML 400, 6— колісний БРОНЕМОБІЛЬ-АІД для ЗСУ, написав Олнксандр і дав посилання на відео:

 

 

Вже під відео можна почитати анотацію із короткою інформацією про характеристики броньовика проєкту «АІД», який наводить жах на окупантів та їх посіпак.
А зараз БФ «Nika Ukraine» хоче втілити ще один проект. Мають 340 балонів. Щоб на їх основі створити портативні газові обігрівачі/плити для наших захисників необхідно докупити вентилі та конфорки.

 

Бюджет одного комплекту 290 грн, повідомляє автор проекту. Загалом потрібно: 98 600 грн.
Мабуть, не варто пояснювати як ці пристрої потрібні в польових умовах нашим воїнам. І нагрітись за їх допомоги можна, і їжу нагріти чи приготувати.
Тож якщо хочете допомогти і долучитись до корисної справи, шукайте реквізити на сторінці фонду у телеграмі «Happy лапки»:
https://t.me/LookForMe_animals

 

scroll back to top

Previous post Гімназія ім. Сенатора — 115 років історії освіти Сміли
Next post Чи потрібно подати заяву в податкову, якщо твою вулицю перейменували?

Добавить комментарий