Від імені податківців Черкащини дзвонять шахраї й вимагають гроші в підприємців — Новини Черкас за сьогодні


в Новини

27.05.2023

Останнім часом на території Черкаської області збільшилася кількість телефонних дзвінків та повідомлень у месенджерах від невідомих осіб, які представляються посадовими особами Головного управління ДПС у Черкаській області або довіреними особами таких посадовців, до підприємців.

Про це інформує пресслужба ДПС у Черкаській області.

Злочинці здійснюють психологічний тиск на підприємців з метою незаконного заволодіння коштами під будь-яким приводом (надання грошової допомоги, погрози застосування штрафних санкцій, уникнення проведення перевірок тощо).

Також, останнім часом шахраї пустили в хід погрози, зокрема, і фізичного насилля, щодо суб’єктів господарювання.

Зазначені особи пропонують перераховувати кошти на карткові рахунки різних банківських установ України.

Особливо активізувались шахраї на території Черкаського району, зокрема, у містах Чигирин та Канів. Спроби ошукати платників податків зафіксовано з телефонних номерів мобільних операторів України (096) 277-43-40, (096) 232-08-92.

Головне управління ДПС у Черкаській області наголошує, що посадові особи органів ДПС діють виключно в межах повноважень та не можуть звертатися до платників з подібними проханнями.

У разі виявлення фактів шахрайських дій з боку невідомих осіб, намагайтесь зібрати всю можливу інформацію (прізвища, ім’я, номери телефонів, номери карткових рахунків тощо) та передати її до правоохоронних органів.

Якщо ви постраждали від дій аферистів або маєте інформацію про подібні випадки, просимо негайно повідомляти про це підрозділи Національної поліції у Черкаській області за номером телефону – 102, або Головне управління ДПС у Черкаській області будь-яким зручним способом:

– з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: вул. Хрещатик, 235, м. Черкаси, 18002;

– на офіційну електронну адресу ГУ ДПС у Черкаській області [email protected];

– засобами телекомунікації, безпосередньо до відділу з питань запобігання та виявлення корупції, за телефоном 0472 – 33-91-27

– на офіційну електронну адресу відділу з питань запобігання та виявлення корупції  [email protected];

–  у письмовому вигляді через працівників відділу з питань запобігання та виявлення корупції.

Previous post Лікарі Черкаського кардіоцентру прооперували пацієнта за найсучаснішою технологією TAVI — Новини Черкас за сьогодні
Next post На сесії обласної ради голова ОВА Ігор Табурець накреслив кілька пріоритетних напрямів роботи – в освіті, медицині, безпеці

Добавить комментарий