Відео- та аудіофіксація іспитів: кандидати у водії на Черкащині складатимуть екзамени по-новому — Новини Черкас за сьогодні


в Новини

22.09.2023

21 вересня Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Черкаській області долучився до пілотного проєкту МВС з оптимізації екзаменаційної діяльності.

Про це повідомила пресслужба РСЦ ГСЦ МВС в Черкаській області.

Мета проєкту — забезпечення прозорих умов для кандидатів у водії, запровадження сучасних систем відео та аудіофіксації усіх процесів під час складання іспитів та створення зручної системи попереднього запису на іспити. 

Контроль і нагляд за процесами екзаменації дасть кандидатам у водії більше інструментів для оскарження результатів, якщо такі знадобляться, за потреби. 

Варто зауважити, що теоретичні й практичні іспити на право керування транспортними засобами відтепер можна скласти лише в двох територіальних сервісних центрах ГСЦ МВС Черкаської області: №7141 місто Черкаси, вул. Лесі Українки, 21, та №7142, Уманський р-н, с/рада Родниківська, автодорога Київ-Одеса, 203 км, 800 м.

Решта сервісних центрів МВС області продовжують роботу в штатному режимі й надають реєстраційні послуги з транспортними засобами. Також там лишаються доступними послуги з обміну та відновлення після втрати посвідчення водія.

  • tag
  • водії
  • екзамени
  • сервісний центр
  • Черкаси
  • Черкащина

Previous post Ігор Табурець про ситуацію в Черкасах на ранок 22 вересня — Новини Черкас
Next post Взяли злодія, який вкрав більш як мільйон гривень

Добавить комментарий