Відкрилася виставка творчих робіт членів спілки художників України з нагоди професійного свята — Новини Черкащіни


09 жовтня 2021, 18:26

Традиційно щороку у другу неділю жовтня вся мистецька спільнота відзначає національне професійне свято українських художників. З цієї нагоди Черкаська обласна організація Національної спілки художників України ініціює масштабну виставку творчих здобутків сучасних митців Черкащини: живописців, графіків, скульпторів, майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Разом з визнаними митцями, як-то народний художник України Іван Бондар, заслужені художники України Віктор Олексенко, Віктор Крючков, Максим Гладько, представлено творчість відомих черкаських митців Володимира Яковця, Олександра Шепенькова, Івана Лавріненка, Лариси Шейх-Афоніної, Ольги Отнякіної-Бердник та інших.

До експозиції також увійшли кращі роботи мистецьких родин Черкащини: заслуженого діяча мистецтв України Віктора Клименка та його доньки Ксенії Клименко, подружжя Олесі та Романа Кравчуків.

Представлені на виставці твори відзначаються майстерністю та високим професійним рівнем виконання, різноманіттям жанрів, технік і тем. Потужні, гостро емоційні монументальні полотна з образною геометрією або ж характерними типажами у багатофігурних композиціях вражають багатобарвністю, захоплюють та надихають. Художньо виразні живописні роботи, витончені графічні твори, зразки пластичного та народного декоративного мистецтва не залишать байдужим жодного з нас, адже в них втілені роздуми й переживання митців, їхні почуття, оспівування краси рідної землі, мрії та настрої, їхні невичерпні джерела натхнення, пошуки та творчі експерименти, а головне – безмежне прагнення творити прекрасне, наповнювати світ добром, красою та любовʼю.

Виставка діє по 7 листопада 2021 року.

Джерело

Previous post Черкащанину, який змусив дитину надсилати порнографічні фото, оголосили підозру | Новини Умані
Next post Директор товариства завдав понад 400 тис. грн збитків державі під час ремонту дороги — Новини Черкащіни

Добавить комментарий