Відкриття мосту через Сулу на Черкащині вкотре перенесли — Новини Черкащіни


18 листопада 2023, 13:50

Відкриття руху по мосту через річку Сула вкотре перенесли. Тепер чиновники говорять, що рух через нього відкриють до кінця грудня. Про це повідомляється на сторінці Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури, пише ВІККА.

Цей міст з’єднує дві області: Черкаську і Полтавську. Його закрили на ремонт три роки тому. В реконструкцію вже інвестували понад 360 млн грн. Відкриття мосту переносили кілька разів. Перший раз мали пустити руху до 28 жовтня – Дня автомобіліста, потім назвали дату – до кінця листопада. Нині ж чиновники запевняють, що рух відновлять до кінця грудня.

міст

Як зазначають в сторінці Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури, нині на мосту через річку Сула завершили влаштування гусасфальту. На металевій прогоновій будові уклали два шари литого покриття по 4 см кожен. Така суміш розроблена спеціально для влаштування на металевому полотні. Звичайний асфальтобетон при укладанні на металеву поверхню не буде «працювати».

Перевагами матеріалу є зносостійкість, водонепроникність, морозостійкість та висока щільність.

Відновлення руху цим мостом важливе для забезпечення логістичного звʼязку між північчю, центром та півднем України.

Міст був закритий для руху транспорту в березні 2020 року. До початку відновлювальних робіт він перебував у аварійному стані, оскільки значних ремонтів тут не було з 1962 року.

Джерело

Previous post У Центр матері та дитини закупили нове обладнання — Новини Черкащіни
Next post На Волині під час перевірки на блокпосту у водія вилучено чималу партію бурштину. ФОТО | Кримінальні новини

Добавить комментарий