
Жахлива аварія, яка сталась 3 січня, неподалік Ротмистрівки, забрала життя молодого хлопця, ще двоє осіб перебувають в лікарні. Серед них — 18-річна Аліна Павлик. Внаслідок отриманих травм вона впала в кому. Дівчині потрібне дороговартісне лікування.
Нині в постраждалої стан стабільно важкий. З моменту аварї вона до тями не приходила, у дівчини кома 2 ступеню.
«Аліна сама не дихає вона підключена до ШВЛ. 10 січня їй зробили трахеостомію, пошкодженні легені з правої сторони відмирають. Лікарі проводять чистку і промивання наскільки це можливо. В неї залишається набряк головного мозку, паралізована права сторона тіла. Був розрив печінки, її прооперували. Двічі робили переливання крові», — розповіла родичка постраждалої Тетяна Вікторівна у Facebook.
Дівчина не транспортабельна. Наразі вона перебуває у Смілянській багатопрофільній лікарні.
«Ми дуже надіємось і не перестаємо вірити, що з Аліною все буде добре, вона прийде до тями і буде жити», — зазначила Тетяна.
Кошти для допомоги можна перерахувати на карту мами: 4149 4991 4266 4745 Павлик Ліза.
Нагадаємо, на дорозі зіткнулися КАМАЗ та ВАЗ-2115. За попередньою інформацією, водій вантажівки не надав переваги в русі та здійснив зіткнення з легковиком. 20-річний пасажир помер у лікарні. 25-річний водій легковика і 18-річна пасажирка — перебувають у лікарні.


