Відновлять пішохідний перехід, замінять аварійні опори та вже працює цілодобова аптека

Деталі

29 вересня відбулося чергове пленарне засідання сесії міської ради. На початку сесії депутати заслухали відповіді на свої запити та звернення.
Заступник міського голови Богдан Дубовський проінформував, що міськвиконком зреагував на прохання депутатів відновити пішохідний перехід на перехресті вул.Ротондівської – Героїв Небесної Сотні. Однак перехід, скоріше за все, не вдасться зробити цього року. Адже там треба довго облаштовувати пішохідні зони. Тому відновленням переходу займуться наступного року.
Депутат Олександр Ткаченко звернув увагу на дві небезпечні аварійні опори біля дитсадка №23. Богдан Дубовський сказав, що їх обстежили і внесли у план-графік першочергової заміни.
Щодо відновлення цілодобової роботи міської аптеки звітувала заступник міського голови Тетяна Карло. Вона розповіла, що у міській лікарні аптека працює цілодобово. Але у орендарів закінчився термін оренди 31 серпня.
Відбувся конкурс, свої заявки на оренду аптеки у міській лікарні подали 4 фірми.
Якщо старі орендарі сплачували за оренду 9 тисяч у місяць, то нові погодилися платити аж 55 тисяч у місяць. Та ще й пообіцяли дотримувати умов договору – аптека має бути цілодобовою.

Previous post За добу черкаські рятувальники надали допомогу трьом тваринам (ФОТО) — Новини Черкасс
Next post На сесії депутати привітали освітян та проголосували за 100 рішень

Добавить комментарий