Відомі письменники, баскетбольна гра та інтелектуальні поєдинки: що чекає черкащан на Книжковому фестивалі (ВІДЕО) — Новини Черкас за сьогодні

Уже четвертий рік у місті проводять Черкаський книжковий фестиваль. Фокусна тема цього року — «Можна все навпаки». Про це в студії «ВиЧЕрпно» повідомила співорганізаторка Черкаського книжкового фестивалю Юлія Чабаненко.

Цього року організатори заходу підготували для відвідувачів багато новинок. Окрім зустрічей з популярними письменниками, на гостей очікують виступи журналістів, які в ютубі мають велику кількість підписників. Це дівчата з проєкту «About».

Унікальною новинкою стане також баскетбольна гра між «Черкаськими мавпами» та командою авторів.

Інтелектуальні поєдинки між командою авторів та командою відомих черкащан відбудуться у грі «ЩО? ДЕ? КОЛИ».

-Будуть автори, яких черкащани люблять і ждуть. Це і Макс Кідрук, і Дара Корній, і Сашко Дерманський, і Вахтанг Кіпіані, Ірен Роздобудько, Марина Гримич, Остап Дроздов та інші, — говорить Юлія Чабаненко. — Також виступатимуть автори, які в Черкасах уперше. Вони всі дуже цікаві. Тому я раджу слідкувати за програмою і обирати найцікавіші зустрічі саме для себе.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у відео:

Previous post Ще 20 черкаських захисників України отримають по 100 тисяч гривень матеріальної допомоги — Новини Черкас за сьогодні
Next post У Черкасах рятувальники ліквідували пожежу в літній кухні — Происшествия в Черкассах

Добавить комментарий