Відтепер авто можна продавати разом з номерними знаками державної реєстрації — Новини Черкащіни


14 травня 2023, 21:26

Набули чинності зміни, які Кабінет Міністрів України затвердив у Постанові № 454 від 02 травня 2023 року.

Тепер при укладанні договору купівлі-продажу та при перереєстрації транспортного засобу в сервісному центрі МВС, можна передати безоплатно номерні знаки від попереднього власника новому власнику, окрім номерів із відповідною комбінацією цифр (платні номерні знаки) та індивідуальних номерних знаків.

Платні номерні знаки також можна передавати, але за умови оплати їх вартості. Тобто, у разі перереєстрації транспортних засобів, за якими вони закріплені, через зміну їх власників, коли покупець виявить бажання отримати ці ж платні номерні знаки, то йому потрібно буде сплатити їх вартість у сервісному центрі МВС.

У разі, якщо номерні знаки з визначеною комбінацією цифр залишаються за авто, яке переходить родичам, — іншому з подружжя, батькам, дітям — тим, з ким можна підтвердити родинний зв’язок документом, сплачувати за них ще раз не потрібно.

Такі зміни зокрема вносяться і для того, аби у майбутньому при укладанні договору купівлі-продажу самостійно через застосунок Дія, або через Електронний кабінет водія, була опція купити авто разом із номерним знаком державної реєстрації.

Нагадаємо також, що отримати послугу в сервісних центрах МВС, відтепер можна і по закордонному паспорту.

Однак, у разі надання паспорта громадянина України для виїзду за кордон, разом надається і довідка про реєстрацію місця проживання особи, інформує пресслужба РСЦ ГСЦ МВС в Черкаській області

Джерело

Previous post Від Черкащини – черкащанам: на передову відправили чергове підсилення — Новини Черкащіни
Next post Рятувальники приєдналися до проєкту «Бути поруч» — Новини Черкащіни

Добавить комментарий