Вихованці ДЮСШ «Олімп» успішно виступили на чемпіонаті України з веслування

Деталі

В Умані відбувся Чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь 594 гайсилтніші спортсмени з різних регіонів країни.
У складі збірної Черкаської області виступали вихованці Смілянської ДЮСШ «Олімп». Як повідомили у спортшколі, вагомого успіху досяг Ярослав Кириленко, який на дистанції 200 метрів у складі каное-четвірки допоміг вибороти друге місце.

 

Ще один високий результат спортсмени продемонстрували на дистанції 500 метрів у каное-двійці (С-2). Екіпаж у складі смілян Івана Хорощака та Ярослава Кириленка посів четверте місце.
Тренує спортсменів наставник Смілянської ДЮСШ «Олімп» Юрій Кириленко.
«Для нас це дуже хороший результат. Чемпіонат України зібрав найсильніших молодих веслувальників країни, тому кожне призове місце має особливу цінність. Ми пишаємося виступом наших спортсменів і впевнені, що попереду на них чекають нові перемоги», — зазначили у ДЮСШ «Олімп».
У спортшколі також подякували тренеру Юрію Кириленку за якісну підготовку вихованців та відданість своїй справі.

scroll back to top

Previous post На тривале проживання на Черкащині залишилися понад 100 тисяч переселенців
Next post У Черкасах обговорили захист прав ВПО: у місті зареєстровано близько 30 тисяч переміщених осіб — Новини Черкащіни

Добавить комментарий