Військо читає: черкащан запрошують долучитися до збору книжок для військових — Новини Черкащіни


30 вересня 2021, 07:02

У межах Черкаського книжкового фестивалю збиратимуть книжки для бібліотек військових частин та військових навчальних закладів з усієї України. Акція відбудеться спільно з видавництвом «Наш Формат», ГО «Реформація» та Черкаським книжковим фестивалем. А також є складовою проєктів  «Військо Читає» та «Бібліотека Сержанта», повідомляють організатори книжного фестивалю.

З 1 до 3 жовтня кожен відвідувач фестивалю в Черкаській обласній філармонії зможе придбати будь-яку книгу для акції та підписати, вказавши своє ім’я й побажання нашим захисникам. Пункт прийому книжок буде розташований на першому поверсі в приміщення філармонії. Додаткового драйву акції додадуть плакати Андрія Єрмоленка та фронтові ящики з-під БК, в які складатимуть книги для передачі військовим.

У якості свого чергового внеску до проекту «Військо Читає», Наш Формат буде подвоювати будь-яку придбану книгу видавництва та відправлятиме військовим по два екземпляри кожної книги, замість одного купленого. Також військовим можна подарувати будь-яку книжку іншого видавництва, що буде придбана на фестивалі.

 «Військо Читає» — один з просвітницьких проєктів ГО «Реформація», що має на меті забезпечити військовослужбовців актуальною, якісною, сучасною світоглядною літературою та популяризувати читання як вид дозвілля в Українському Війську.  Наразі в межах проєкту «Військо Читає» книги отримали 29 військових частин та військових навчальних закладів.

 До кінця 2021 року в межах проєкту планується довести кількість книг, поставлених в ЗСУ та військові навчальні заклади, до 50 000.

Нагадаємо, вхід на Черкаський книжковий фестиваль — безоплатний. Ознайомитися із програмою заходів можна ТУТ.

Проєкт реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму України.

Джерело

Previous post Школи в Умані оновлюються: Вперше за 30 років у школі №8 зробили ремонт за кошти міського бюджету (ВІДЕО) | Новини Умані
Next post Збірна команда Черкаської області з пляжного футболу перемогла у пляжних іграх — Новини Черкащіни

Добавить комментарий