Військове керівництво отримало завдання створити резерви особового складу — Новини Черкасс

Фото: ОП

Про це президент України Володимир Зеленський повідомив під час зустрічі з колишнім прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном та зі студентами й викладачами КНУ ім. Тараса Шевченка.

– Тому що це складно з різних причин – і поранення, і психологічний стан. Він має бути нормальний, – наголосив Володимир Зеленський.

Президент зазначив, що не може розкрити подробиць мобілізаційних процесів, але Ставка Верховного Головнокомандувача ухвалила відповідні рішення, і далі командувачі працюють над їх реалізацією на своїх напрямах.

Крім того, Зеленський зауважив, що перемогу можливо здобути вже у 2023 році. Але для цього українцям потрібно зберігати єдність і міцність.

– Швидкість (завершення війни, – ред.) залежить від декількох речей: міцності всередині України та міцності ззовні – допомоги партнерів. І не можна допускати уповільнення процесів що ззовні, що всередині, бо це затягуватиме війну, – наголосив Володимир Зеленський.

Президент також відкинув будь-які твердження щодо необов’язковості перемоги України чи допустимості часткової перемоги нашої держави.

Колишній очільник Черкаської ОДА просить підтримати проєкт для тероборони.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

Previous post Онлайн-казино СлотоКинг — лидер среди азартных ресурсов
Next post ДТП у Хмельницькому: пішохода на переході збив сміттєвоз, — поліція | Кримінальні новини

Добавить комментарий