Військовий із Чорнобаївщини отримав нагороду від Залужного


 

Нагороду від Головнокомандувача ЗСУ отримав захисник Тарас Керей.

Про це повідомили у пресслужбі Чорнобаївської громади.

Воїна Тараса Керея із села Мала Бурімка нагородили "Золотим хрестом" за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Нагадаємо, що нагрудним знаком "Золотий хрест" нагороджуються військовослужбовці Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Джерело

Previous post У Черкасах водій з підробленими документами потрапив у ДТП
Next post Не працює частина банкоматів і терміналів «Ощадбанку», у «Vodafone» також труднощі — Новини Черкасс

Добавить комментарий