Військовому саперові провели шунтування у Черкасах — Новини Черкасс

Про це повідомила пресслужба Черкаського обласного кардіолочного центру.

Днями там прооперували 50-річного Павла Устименка, який з першого дня повномасштабного вторгнення працює сапером на війні. У кардіоцентр він теж приїхав із фронту, де відчув проблеми з серцем: біль за грудиною та важкість під час дихання.

“У військовослужбовця було виявлено ураження коронарних артерій. Одна з артерій на бічній поверхні мала критичне ураження – 99 %. Пацієнту було проведено операцію з аортокоронарного шунтування на працюючому серці”, – розповів завідувач кардіохірургічного відділення Журба Олег.

За словами лікаря, у пацієнта був ризик інфаркту:

“Пацієнт був приречений на інфаркт, він би в нього стався, якби вчасно не провели діагностування та операцію. І тоді б ми лікували те саме, але вже в гострому періоді. Наша медицина має бути спрямована на профілактику. В цьому випадку ми провели всі обстеження вчасно”.

Натомість сапер зазначає, що після одужання знову планує повернутися на фронт. Нині за перемогу на передовій бореться не лише він, а і його 20-річний син, який також мобілізувався до лав ЗСУ після вторгнення. На знак вдячності Павло Устименко подарував лікарю Олегу Журбі власний бойовий шеврон.

Раніше “18000” повідомляли: Черкаські лікарі вперше провели втручання за допомогою віртуальної операційної.

Читай “18000” у вайбері. Лише головні новини про Черкаси та область.

Previous post Черкаські енергетики взяли участь у відновлені енергомереж Миколаївщини — Новини Черкасс
Next post Від Черкащини – черкащанам: на передову відправили чергове підсилення — Новини Черкащіни

Добавить комментарий