Витримка та майстерність: успіхи смілянських дзюдоїстів у Черкасах

Деталі

Днями у місті Черкаси відбувся відкритий Чемпіонат з дзюдо серед юнаків та дівчат 2010-2011 та 2012-2013 р.р.н.

 

Як повідомили на сайті Смілянської міськради, юні дзюдоїсти зі Сміли, разом із спортсменами з Черкас, Драбова, Чорнобаю, Ірклієва, Корсунь-Шевченківського, Жашкова, Шполи, Золотоноші, Яготина та Горішніх Плавнів змагалися за призові місця. Підлітки демонстрували свою майстерність, витримку та незламний характер.
Зазначають, що наше місто представляли вихованці Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», які у запеклій боротьбі вибороли призові місця:
І місця – Дмитро Ковальчук, Максим Артеменко;
ІІІ місця — Владислав Григоренко, Тамерлан Іванов. Ще два вихованці ДЮСШ «Олімп», Єгор Капіченко та Дмитро Гнатенко, за підсумками виступів зайняли 5 місце кожен. Готував спортсменів тренер-викладач Віктор Береговенко.

scroll back to top

Previous post На Черкащині поновили заборону продажу алкогольної продукції — Новини Черкас
Next post Рідкісні підсніжники розквітли у Холодному Яру

Добавить комментарий