Вживав рядовки: черкащанин отруївся дикорослими грибами — Новини Черкащіни

08 грудня 2025, 19:04

У Черкаській області зареєстровано новий випадок отруєння дикорослими грибами, чоловіка госпіталізували.

Про це інформує Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

На лікарняне ліжко потрапив 53-річний житель села Вікнине Звенигородського району.

Увечері 4 грудня він вживав відварені та смажені гриби рядовки, які власноруч назбирав на полі біля села Юрківка Звенигородського району. Перші симптоми отруєння з’явилися годину потому:

  • загальна слабкість,
  • багаторазова блювота,
  • біль у животі, діарея,
  • запаморочення,
  • озноб.

За самозверненням потерпілого госпіталізували до відділення інтенсивної терапії КНП «Калинопільська багатопрофільна лікарня» Калинопільської селищної ради у стані середньої важкості.

Джерело

Previous post За позовом прокуратури суд зобов’язав провести облік «Млина 1838 року» у смт Буки — Новини Черкащіни
Next post Поліція перевірила підозрілий предмет на автомобілі у Черкасах — Новини Черкащіни

Добавить комментарий